Česky
English

Bišonek Frisé a Leonberger - Výstavy 2018

2.12.2018 MVP Praha

Aphrodite´s Reflection Little Dynamite (Jackie) mezitřída V1 CAC-CAC ČMKU-CACIB-BOS

11.11.2018 NDS-NV Kielce

Aphrodite´s Reflection Little Dynamite (Jackie) mezitřída V1 CWC(CAC)-BOB

10.11.2018 IDS-MVP Kielce

Golem Starobělský les(Johny) třída šampionů V1 CWC(CAC)-CACIB-BOB

Aphrodite´s Reflection Little Dynamite (Jackie) mezitřída V1 CWC(CAC)

28.10.2018 MVP Bratislava

Chilli Pamplone Starobělský les (Mimi) třída otevřená V2 RES.CAC

Golem Starobělský les (Johny) třída čestná V1

Aphrodite´s Reflection Little Dynamite (Jackie) mezitřída V1 CAC-CACIB-BOS (CRUFTS KVALIFIKACE!!!)

27.10.2018 MVP Bratislava

Chilli Pamplone Starobělský les (Mimi) třída otevřená V1 CAC

Golem Starobělský les (Johny) třída čestná V1

Aphrodite´s Reflection Little Dynamite (Jackie) třída otevřená V1 CAC-RES.CACIB

26.10.2018 MVP Bratislava

Chilli Pamplone Starobělský les (Mimi) třída otevřená V1 CAC-CACIB-BOB

Golem Starobělský les (Johny) třída čestná V1

Aphrodite´s Reflection Little Dynamite (Jackie) mezitřída V1 CAC-RES.CACIB

7.10.2018 MVP České Budějovice

Aphrodite´s Reflection Little Dynamite (Jackie) třída otevřená V1 CAC

30.9.2018 IDS-MVP Wroclaw

Golem Starobělský les třída šampionů V3

Chilli Pamplone Starobělský les třída otevřená V1CWC(CAC)-CACIB-BOS

16.9.2018 Krajská Hornoslezská výstava psů Dolní Benešov

Golem Starobělský les (Johny) třída vítězů VT-KV-BIS!!!

Chilli Pamplone Starobělský les (Mimi) třída otevřená VT-KV nejkrásnější fena výstavy-3.místo

26.8.2018 MVP Interdog Bohemia Mladá Boleslav

Golem Starobělský les (Johny) třída čestná V1 závěrečné soutěže 1 místo čestné třídy

Chilli Pamplone Starobělský les třída otevřená V1 CAC-RES.CACIB

Aphrodite´s Reflection Little Dynamite (Jackie) třída mladých V1 CAJC-BOJ-JBIG-JBOD-BIS JUNIOR!!!

12.8.2018 WORLD DOG SHOW 2018 AMSTERDAM

Golem Starobělský les (Johny) třída šampionů V

Chilli Pamplone Starobělský les (Mimi) třída otevřená V3

Aphrodite´s Reflection Little Dynamite (Jackie) třída mladých V1 CAJC-BOJ (CRUFTS KVALIFIKACE!!!) SVĚTOVÝ VÍTĚZ MLADÝCH

10.8.208 NATIONAL DOG SHOWS Amsterdam

Golem Starobělský les (Johny) třída šampionů V

Chilli Pamplone Starobělský les (Mimi) třída otevřená V2

Aphrodite´s Reflection Little Dynamite (Jackie) třída mladých V3

9.8.2018 DOG SHOW Benelux Winner Amsterdam

Golem Starobělský les (Johny) třída šampionů V4

Chilli Pamplone Starobělský les (Mimi) třída otevřená V3

Aphrodite´s Reflection Little Dynamite (Jackie) třída mladých V1 CAJC-BOJ (CRUFTS KVALIFIKACE!!!)

24.6.2018 IDS Brno

Golem Starobělský les (Johny) třída čestná V1. V závěrečné soutěži čestné třídy-třetí místo!!!

Chilli Pamplone Starobělský les (Mimi) mezitřída V1 CAC

Aphrodite's Reflection Little Dynamite (Jackie) třída mladých V1 CAJC-BOJ

17.6.2018 IDS Krakov

Golem Starobělský les (Johny) třída šampionů V1 CWC(CAC)-CACIB

Chilli Pamplone Starobělský les (Mimi) třída otevřená V1 CWC(CAC)-CACIB-BOS

Aphrodite's Reflection Little Dynamite (Jackie) třída mladých V1 CAJC-BOJ-BOB. V závěrečné soutěži BOG IX skupiny FCI 4 místo!!!

2.6.2018 MVP Lešno

Johny třída šampionů V1 CWC(CAC)-RES.CACIB

Mimi třída otevřená V1 CWC(CAC)-CACIB-BOS

Jackie třída mladých V1 CAJC-BOJ-BOB

20.5.2018 MVP Litoměřice

Mimi třída otevřená V1 CAC-RES.CACIB

Jackie třída mladých V1 CAJC-BOJ-BOB-BIG1-IX skupina FCI

12.5.2018 XXIII.Slezská výstava psů Hlučín

Johny třída čestná V1 vítěz TČ

Mimi třída otevřená V1 KV závěrečné soutěže BIG2-IX skupina FCI

Jackie třída Mladých V1 VTM

6.5.2018 MVP Praha

Mimi třída otevřená V1 CAC-RES.CACIB

Jackie třída mladých V1 CAJC-BOJ-JBIG,IX skupina FCI

28.4.2018 MVP Opole

Jackie třída mladých V1 CAJC-BOJ

Johny třída šampionů V2-RES.CACIB

Mimi třída otevřená V1 CWC(CAC)-CACIB-BOB-BIG 2

22.4.2018 MVP České Budějovice

Mimi třída otevřená V1 CAC-CAC ČMKU-CACIB-BOB-BIG 5

Jackie třída mladých V2

8.4.2018 NVP Ostrava

Jackie třída mladých V2

Johny třída vítězů V1 CAC-CAC ČMKU-NV-BOS

Mimi mezitřída V1 CAC-CAC ČMKU-NV-BOB-BIG 5

11.3.2018 NVP Jelenia Góra

Johny třída šampionů V1 CWC/CAC-BOS

Mimi třída otevřená V1 CWC/CAC-BOB-IX FCI BOG 2.místo

Jackie dorost VN1-BIS PUPPY 2.místo

10.3.2018 NVP Jelenia Góra

Johny třída šampionů V1 CWC/CAC-BOB-IX FCI BOG 3.místo

Mimi třída otevřená V1 CWC/CAC-BOS

Jackie dorost VN1

11.2.2018 MVP Nitra

Johny čestná třída V1

Mimi třída otevřená V1 CAC-RES.CACIB

Jackie dorost VN1

10.2.2018 MVP Nitra

Johny čestná třída V1-závěrečné soutěže-první místo čestné třídy

Mimi třída otevřená V1 CAC-CACIB-BOB

Jackie dorost VN1

4.2.2018 MVP Brno

Johny třída šampionů V1 CAC-RES.CACIB

Mimi mezitřída V1 CAC-RES.CACIB

Jackie dorost VN1-BIS PUPPY 3.místo

3.2.2018 MVP Brno

Johny třída šampionů V2 RES.CAC

Mimi mezitřída V1 CAC-CAC ČMKU-CACIB-BOS (CRUFTS KVALIFIKACE!!!)

Jackie dorost VN1-BIS PUPPY 3.místo

14.1.2018 NVP Brno

Johny třída šampionů V1 CAC-NV

Mimi mezitřída V1 CAC

Jackie třída dorostu VN1

Copyright © 2018 Starobělský les | Design by Jan Rozsypal

Validní XHTML 1.1 Validní CSS 3.0