Česky
English

Bišonek Frisé a Leonberger - Výstavy 2019

8.12.2019 IDS Nitra

Aphrodite´s Reflection Little Dynamite (Jackie) třída šampionů V2

Amelia´s Angels One in a Million (Bela) třída mladých V3

Chilli Pamplone Starobělský les (Mimi) třída šampionů V2 RES.CAC

Golem Starobělský les (Johny) Třída čestná V1

7.12.2019 IDS Nitra

Aphrodite´s Reflection Little Dynamite (Jackie) třída šampionů V2 RES.CAC -RES CACIB

Amelia´s Angels One in a Million (Bela) třída mladých V1 CAJC

Chilli Pamplone Starobělský les (Mimi) třída šampionů V1 CAC

Golem Starobělský les (Johny) Třída čestná V1 závěrečné soutěže první místo

6.12.2019 IDS Nitra

Aphrodite´s Reflection Little Dynamite (Jackie) třída šampionů V2 RES.CAC -RES CACIB

Amelia´s Angels One in a Million (Bela) třída mladých V1 CAJC-BOJ

Chilli Pamplone Starobělský les (Mimi) třída šampionů V1 CAC-RES.CACIB

Golem Starobělský les (Johny) Třída čestná V1 závěrečné soutěže třetí místo

1.12.2019 IDS Praha

Aphrodite´s Reflection Little Dynamite (Jackie) třída šampionů V2 RES.CAC

Amelia´s Angels One in a Million (Bela) třída mladých V1 CAJC

30.11.2019 IDS Praha

Aphrodite´s Reflection Little Dynamite (Jackie) třída šampionů V2 RES.CAC

Amelia´s Angels One in a Million (Bela) třída mladých V2

28.10.2019 I.Krajská Halloween výstava psů Kelč

Golem Starobělský les třída vítězů V1 VT

Amelia´s Angels One in a Million (Bela) třída mladých V1 VTM

13.10.2019 NDS Zabrze

Aphrodite´s Reflection Little Dynamite (Jackie) třída šampionů V1 CWC(CAC)-BOB

12.10.2019 NDS Zabrze

Aphrodite´s Reflection Little Dynamite (Jackie) třída šampionů V1 CWC(CAC)-BOB

21.9.2019 KV KCHB Praha Svornost

Golem Starobělský les (Johny) třída čestná V1-BIS HONOUR

Amelia´s Angels One in a Million (Bela) třída dorostu VN2

15.9.2019 XXIII. Krajská Hornoslezská VP

Amelia´s Angels One in a Million (Bela) třída dorostu VN1-VT závěrečné soutěže,třetí místo

Golem Starobělský les (Johny) třída vítězů V1-VT-KV závěrečné soutěže,nejlepší pes,čtvrté místo

Chilli Pamplone Starobělský les (Mimi) třída vítězů V1-VT-KV závěrečné soutěže,nejlepší fena,první místo

8.9.2019 NVP Floracanis Olomouc

Amelia´s Angels One in a Million (Bela) třída dorostu VN1-závěrečné soutěže,první místo!!!

Chilli Pamplone Starobělský les třída vítězů V1 CAC-CAC ČMKU-NV-BOS

Golem Starobělský les třída čestná V1

30.6.2019 NVP Klatovy

Chilli Pamplone Starobělský les (Mimi) třída šampionů V2 RES.CAC

23.6.2019 MVP Brno

Chilli Pamplone Starobělský les (Mimi) třída šampionů V1 CAC-CAC ČMKU-CACIB-BOB-BIG3

9.6.2019 MVP Bytom

Aphrodite´s Reflection Little Dynamite (Jackie) třída šampionů VD 2

19.5.2019 MVP Litoměřice

Chilli Pamplone Starobělský les (Mimi) třída šampionů V1 CAC-CACIB-BOS

Aphrodite´s Reflection Little Dynamite (Jackie) třída šampionů V1 CAC-CACIB-BOB

12.5.2019 IDS Lódž

Aphrodite´s Reflection Little Dynamite (Jackie) třída šampionů V1 CAC-CACIB-BOB

11.5.2019 XXIV. Slezská výstava psů Hlučín

Aphrodite´s Reflection Little Dynamite (Jackie) třída vítězů V1 VT-KV závěrečné soutěže, druhé místo 9 skupiny FCI

21.4.2019 MVP Praha

Aphrodite´s Reflection Little Dynamite (Jackie) třída šampionů V1 CAC-CAC ČMKU-CACIB-BOS

Chilli Pamplone Starobělský les (Mimi) třída šampionů V2 RES.CAC

14.4.2019 MVP České Budějovice

Aphrodite´s Reflection Little Dynamite (Jackie) třída šampionů V1 CAC-RES.CACIB

Chilli Pamplone Starobělský les (Mimi) třída šampionů V1 CAC-CAC ČMKU-CACIB-BOS

7.4.2019 NVP Ostrava

Golem Starobělský les (Johny) třída otevřená V1 CAC

Chilli Pamplone Starobělský les (Mimi) třída šampionů V1 CAC-CAC ČMKU-NV-BOS

Aphrodite´s Reflection Little Dynamite (Jackie) třída šampionů V1 CAC-CAC ČMKU-NV-BOB

3.2.2019 MVP Brno

Aphrodite´s Reflection Little Dynamite (Jackie) třída šampionů V1 CAC-CAC ČMKU-CACIB-BOB

2.2.2019 MVP Brno

Aphrodite´s Reflection Little Dynamite (Jackie) třída šampionů V1 CAC-CAC ČMKU-CACIB-BOB (CRUFTS KVALIFIKACE 2020!!!)

13.1.2019 NVP Brno

Aphrodite´s Reflection Little Dynamite (Jackie) třída otevřená V1 CAC

Copyright © 2019 Starobělský les | Design by Jan Rozsypal